CBTX4L-BS

CBTX4L-BS

1.109 MKD
без ДДВ: 940 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CBTX4L-BS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX4L-BS 3 АЧ

114 Х 71 Х 86

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS