CBTX7A-BS

CBTX7A-BS

1.789 MKD
без ДДВ: 1.516 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CBTX7A-BS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX7A-BS 6АЧ

150 Х 87 Х 94 

ПОЛАРИТЕТ : Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS