CBTX5L-BS

CBTX5L-BS

1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CBTX5L-BS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИВАТ 

CBTX5L-BS 4 АЧ

114 Х 71 Х 106

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS