CB14L-A2/SM

CB14L-A2/SM

3.330 MKD
без ДДВ: 2.822 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CB14L-A2/SM
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИВАТ 

CB14L-A2/SM 14 АЧ

134 Х 89 Х 166

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS