240 ач L+  Genius pro

240 ач L+ Genius pro

18.899 MKD
без ДДВ: 16.016 MKD
Производител: FAAM
Шифра на производ: 240 ач L+ Genius pro
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 240 ач Л+ Genius

518 х 273 х 240 

1350 А

ПОЛАРИТЕТ:Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS