135Ah VESNA

135Ah VESNA

9.600 MKD
без ДДВ: 8.136 MKD
Производител: TAB MAK
Шифра на производ: 135Ah VESNA
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

135Ah VESNA

135 Ah 850 ен 

508 х  189 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS