185 Ah EXIDE

185 Ah EXIDE

13.899 MKD
без ДДВ: 11.779 MKD
Производител: EXIDE
Шифра на производ: 185 Ah EXIDE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

185 Ah EXIDE

1150 ен 

513 х  223 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS