85 Ah EXIDE

85 Ah EXIDE

7.400 MKD
без ДДВ: 6.271 MKD
Производител: EXIDE
Шифра на производ: 85 Ah EXIDE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

85 Ah EXIDE

800 ен 

315 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS