45 Ah EXIDE

45 Ah EXIDE

5.100 MKD
без ДДВ: 4.322 MKD
Производител: EXIDE
Шифра на производ: 45 Ah EXIDE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Select:

45 Ah EXIDE

237 х 127 х 220 

390 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS