235 Ah EXIDE

235 Ah EXIDE

19.900 MKD
без ДДВ: 16.864 MKD
Производител: EXIDE
Шифра на производ: 235 Ah EXIDE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

235 Ah EXIDE

1450 ен 

518 х  279 х 240

Поларитет: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS